News

PLATOSONIC / COFFEE and MUSIC 2019

By Jasper Uhlenbusch CoffeeCompany HQ

PLATOSONIC / COFFEE and MUSIC 2019

De Oude Ebbingestraat is inmiddels uitgegroeid tot dé place to be tijdens Eurosonic / Noorderslag. Bij de muziekspecialisten van onze buurman Plato Record store en bij ons in de Coffeecompany Oude Ebbingestraat kun je 3 dagen lang (gratis) genieten van de mooiste optredens van de beste nationale en internationale artiesten.

Hieronder de line-up van 2019!

PLATO RECORD STORE Thursday, January 17 12:00 - 12:20 IRIS GOLD (dk) 13:00 - 13:20 MOLLY acoustic (at) 14:00 - 14:20 MANON MEURT (cz) 15:00 - 15:20 EUT (nl) 15:50 - 16:10 BOY AZOOGA (gb) 16:40 - 17:00 FONTAINES D.C. (ie) 17:30 - 17:50 JUNIORE (fr) 18:20 - 18.40 SHHT (be) 19:00 - 19:20 WOODGRAIN (nl)

COFFEE COMPANY Thursday, January 17 12:20 - 12:40 KAWALA (gb) 13:20 - 13:40 VIOLETTA ZIRONI (it) 14:20 - 14:40 ELI (de) 15:20 - 15:40 THOM ARTWAY solo (cz) 16:10 - 16:30 THORSTEINN EINARSSON (at) 17:00 - 17:20 PAVVLA acoustic (es) 17:50 - 18:10 HUGO BARRIOL (fr) 18:40 - 19:00 BABE SILA acoustic (hu)

HOUSE OF CHAMBERS Thursday, January 17 12:40 - 13:00 DVTCH NORRIS (be) 13:40 - 14:00 AMILLI (de) 14:40 - 15:00 DANITSA (ch)

PLATO RECORD STORE Friday, January 18 12:00 - 12:20 VERY COOL PEOPLE (lv) 13:00 - 13:20 MAMBE & DANOCHILANGO duo (dk) 14:00 - 14:20 THE ENTREPRENEURS (dk) 15:00 - 15:20 MDC III (be) 15:50 - 16:10 PENELOPE ISLES (gb) 16:40 - 17:00 PILLOW QUEENS (ie) 17:30 - 17:50 THE MAUSKOVIC DANCE BAND (nl)

COFFEE COMPANY Friday, January 18 12:20 - 12:40 BELLE MT (gb) 13:20 - 13:40 APEY (solo) (hu) 14:20 - 14:40 VIVII (se) 15:20 - 15:40 PORTLAND acoustic (be) 16:10 - 16:30 FERRIS & SYLVESTER (gb) 17:00 - 17:20 WANNES CAPPELLE, BROEDER DIELEMAN EN FRANS GRAPPERHAUS (be/nl) 17:50 - 18:10 KATARÍNA MÁLIKOVÁ acoustic (sk)

HOUSE OF CHAMBERS Friday, January 18 12:40 - 13:00 BRÍET (is) 13:40 - 14:00 K-PHAX (dk) 14:40 - 15:00 BLU SAMU (be)

PLATO RECORD STORE Saturday, January 19 12:00 - 12:20 FENG SUAVE 13:00 - 13:20 YIN YIN 14:00 - 14:20 SON MIEUX 15:00 - 15:20 DAWN BROTHERS 15:50 - 16:10 DONNA BLUE 16:40 - 17:00 NONA

COFFEE COMPANY Saturday, January 19 12:20 - 12:40 MARLENE BAKKER 13:20 - 13:40 THE VISUAL 14:20 - 14:40 JUDY BLANK 15:20 - 15:40 VAN WYCK 16:10 - 16:30 BERNARD HERING

HOUSE OF CHAMBERS Saturday, January 19 12:40 - 13:00 JAY-WAY DJ SET 13:40 - 14:00 S10

Back to Top